Mutlu Hasta
10,000+ Kişi
Başarılı Sağlık Merkezi
İstanbul ve İzmir
1. Sırada
Güven

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz hakkında detay

Hizmetlerimiz

Dünya sağlık turizminin buluşma noktası olan Türkiye’de en iyi hastane ve doktorlara ulaşmak HAPPYCLİNİC ile artık çok çok kolay.
Hastalara ve hasta yakınlarına sağlık turizmi dünyasının en yüksek uluslararası mükemmellik standartlarında hizmet vermek Happyclinic’iğin öncü sorumluluğudur.
330’dan fazla doktor portföyü ile en geniş yerel ağa sahibiz. Bu sayede, daimi en uygun fiyat arayışımız ile birlikte, sektörün lider mükemmeliyet sertifikalı A Plus (A+) hastanelerini, en profesyonel sağlık uzmanlarını, öğretim görevlilerini, doktorları ve kurumları tek bir çatı altında topluyoruz. Hasta Destek Merkezi ekibimiz, bize ulaşan tıbbi raporları inceler ve en iyi hastaneler, en yetenekli doktorlar ve sağlık ekiplerini bir araya getirir. Bu sayede tüm yerli ve yabancı için en uygun tedavi planını alır ve hastalarımıza sunarız. Hastalara psikolojik destek sağlamanın önemini göz önünde bulundurarak, İstanbul ve Ankara ‘da kalışları boyunca hasta hizmetleri uzmanlarımız, tercümanlarımız ve hasta danışmanlığı ekibimiz ile hastalarımız ve refakatçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılarız.

Hava ve Yer Ambulansları

Uçak Ambulans ile hasta transferlerinde en önemli konu hastaya kazandırılan zaman olmuştur. Çünkü ciddi hastalıklarda zaman oldukça önemlidir.

Doktor Transferleri

Kendi şehir veya ülkelerinde tedavi olmak isteyen fakat alanında uzmanlaşmış, deneyimli veya güvenilir hekime ulaşamayan hastanelerimiz için uzman doktor transferi sağlamaktayız.

Turizm Hizmetleri

Sağlık hizmetleri ile birlikte gelen misafirlerimize turizm hizmetleri de sunuyoruz. Konaklama, VIP araç ile ulaşım, uçak bileti, vize işlemleri gibi birçok alanda misafirlerimize destek oluyoruz.

Tur ve Oteller

Misafirlerimizin keyifli bir tedavi süreci ve sonrasında İstanbul ve yakın illeri yakından tanımaları için talep etmeleri durumunda anlaşmalı olduğumuz tur şirketleri vasıtası ile İstanbul ve yakın illerin turunu düzenliyoruz.

Evde Bakım Hizmetleri

Evde sağlık Hizmeti, Türkiye’de yaşayan hasta veya bakıma muhtaç bireylerin ve yakınlarının, yaşadıkları ortamda, sağlık, bakım ve rehabilitasyon gereksinimlerinin karşılanmasıdır.

Vip Transfer

VIP transfer, kişileri günün her saatinde bulundukları noktadan alınıp istedikleri herhangi bir noktaya götürülmesi için verilen hizmete denmektedir.

Haber Bülteni Üyeliği

Merkezimizin son gelişmelerinden ve yeniliklerinde haberdar olmak için Haber Bültenine üye olmayı unutmayın.